Zmluva o prenájme plug-in hybridného SUV: Jeep Wrangler 4xe stojí oveľa menej ako Toyota RAV4 Prime

Novo uvedený plug-in hybrid Jeep Wrangler 4xe v roku 2021 je už dobrou nájomnou dohodou, čo výrazne podhodnocuje Toyotu RAV4 Prime.

Tento mesiac, nižšia úroveň Wrangled Unlimited Sahara 4xe trim úroveň je k dispozícii na prenájom za $ 249 mesačne po dobu 36 mesiacov, s $3,999 splatné pri podpise, podľa našej partnerskej stránky CarsDirect. Pripúšťam, že je to založené na súčasných obchodoch v Kalifornii, ale neberie to do žiadneho faktora štedré stimuly štátu na plug-in vozidlá.

Pre porovnanie, webová stránka začiatkom tohto mesiaca oznámila, že najlepšia nájomná zmluva RAV4 Prime bola 444 dolárov mesačne počas 36 mesiacov, pričom pri podpise bolo splatných 3 094 USD. Opäť platí, že táto dohoda je založená na kalifornských cenách, takže čísla pre iné regióny sa môžu líšiť.

Zdá sa, že markups je tiež späť pre RAV4 Prime, podľa TorqueNews. Plug-in hybrid bol v minulom roku terčom prirážok kvôli obmedzeným dodávkam kvôli interným problémom v Toyote. RAV4 Prime je teraz údajne jedným z mnohých vozidiel postihnutých rozsiahlymi problémami dodávateľov, zatiaľ čo dopyt zostáva vysoký.

Pri súčasnej zmluve o prenájme je Wrangler 4xe tiež lacnejší ako základný ne-hybridný Wrangler Unlimited, podľa CarsDirect. Napriek $10,900-vyšší MSRP, 4xe je v súčasnosti $58 mesačne lacnejšie na prenájom ako model Wrangler Unlimited Sport S.

Wrangler 4xe ponúka väčšiu celkovú účinnosť ako jeho ne-hybridné náprotivky, ale na 22 all-electric míľach ide Jeep zhruba o polovicu viac ako Toyota. Ale Wrangler dostane rovnakú “trail-rated” pečiatku ako ostatné modely Jeep, a sľubuje, že poskytne all-electric off-roading spôsobom, ktorý ešte nič iné na trhu nerobí.

About adminCarsgist

arsgist je jediný rodený Slovack, ktorý píše auto blog, ktorý založil Miroslav James z češtine so sídlom v Londýne. Cargist prišiel zostať a pokračovať s cieľom duše slúžiť slovack hovoriacim domorodcom.

View all posts by adminCarsgist →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *