Súprava off-roadových výťahov pre Jeep Wrangler 4xe je plug-in hybridná

Podobne ako jeho benzínové a naftové náprotivky, aj 4xe Jeep Wrangler 2021 dostane pod bannerom Jeep Performance Parts množstvo príslušenstva vrátane súpravy výťahov.

Je to prvá zdvíhacia súprava ponúkaná pre plug-in hybrid a podľa našich najlepších vedomostí – samozrejme bez počítania výškovo nastaviteľných odpružení – a prvá ponúkaná na akomkoľvek zásuvnom vozidle.

Cena za $ 1,495, výťahová súprava zvyšuje výšku jazdy o dva palce a bola špeciálne navrhnutá pre Wrangler 4xe, podľa tlačovej správy Jeep. Súprava obsahuje štyri pružiny, štyri líškové otrasy, predné dolné ovládacie ramená, predné a zadné stabilizátorové spojenia, predné a zadné nárazníky a potrebné upevňovacie materiály, všetky zabalené v opakovane použiteľnej drevenej prepravke.

Samotný Wrangler 4xe má cenu od $ 49,490 (vrátane destinácie), ale Jeep pravdepodobne dúfa, že rovnako ako u iných modelov Wrangler zákazníci minú podstatne viac na voliteľné vybavenie a príslušenstvo.

Okrem súpravy výťahov ponúka Jeep pre Wrangler 4xe aj príslušenstvo s dlhým zoznamom, vrátane vecí, ktoré by ste očakávali na akomkoľvek Wrangler (off-road lights, tube doors, rock rails, navijač), ako aj 240-voltovú domácu nabíjaciu stanicu AC Level 2, ktorú možno zasunúť alebo zapojiť do existujúcej zásuvky.

Mnohé z týchto položiek sme ešte nevideli na plug-in hybride, pretože neexistoval plug-in hybrid ako Wrangler. Zatiaľ čo jeho 22 míľ elektrického dojazdu nie je veľmi pôsobivé, Jeep povedal, že Wrangler 4xe bol navrhnutý predovšetkým pre off-road.

Automobilka dúfa, že majitelia vyučujú elektrický dojazd pri off-roade, na použitie na trati. Jeep verí, že elektrický dojazd je dostatočný pre priemernú off-road exkurziu, a tiež plánuje solárne nabíjacie stanice v blízkosti off-roadových trás.

Niekoľko ďalších robustných plug-in vozidiel je na ceste, ktoré by tiež mali udržať off-road príslušenstvo podnikania hučanie pozdĺž.

Rivian plánuje veľa príslušenstva pre svoj elektrický pickup R1T a elektrické SUV R1S, ako je výsuvná kuchyňa, odnímateľné strešné panely a príslušenstvo, ktoré sa zmestia do priechodu “tunela prevodovky” zabudovaného do bočnej strany R1T.

Pickupy Ford F-150 a Chevrolet Silverado sú miláčikmi automobilového trhu s náhradnými dielmi, takže je možné, že v najbližších rokoch uvidíme veľa príslušenstva pre elektrické verzie.

About adminCarsgist

arsgist je jediný rodený Slovack, ktorý píše auto blog, ktorý založil Miroslav James z češtine so sídlom v Londýne. Cargist prišiel zostať a pokračovať s cieľom duše slúžiť slovack hovoriacim domorodcom.

View all posts by adminCarsgist →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *