Najlepšie elektrické autá 2021

Najlepšie elektrické autá 2021

Hľadáte nové elektrické auto za menej ako 45K? Prišli ste na správne miesto. Tento zoznam najlepších elektromobilov na trhu vrátane nového ID4 volkswagenu, ktorý je súčasťou globálneho cieľa VW, je do roku 2029 pobudovať 20 miliónov elektromobilov. Svoje ID4 si teraz môžete rezervovať pre zásielku v polovici roka 2021.

Nové elektrické autá pod $45k

MINI Cooper SE Hardtop

MINI Cooper SE Hardtop

MSRP $29,900

MINI Hardtop je subkomplikát elektrického hatchbacku, ktorý ponúka zábavný a agilný zážitok z jazdy, britský šarm a mnoho špičkových funkcií za prijateľnú cenu. Dosah medzi na poplatkami je však len 110 míľ. Obsahuje adaptívny tempomat, predné vyhrievané sedadlá, asistenta brzdenia, systém Infotainment a Bluetooth.

Nissan Leaf

Nissan Leaf

MSRP $31,600

Leaf ponúka veľkú hodnotu za skvelú cenu v 5-sedačkovej sedane. Dosah medzi na poplatkami je 450 míľ. Leaf druhej generácie je dodávaný v dvoch úrovniach výbavy s 249 míľami pre Standard Leaf a 226 míľ v Leaf Plus. Obsahuje navigáciu NissanConnect EV, asistent udržiavania v jazdnom pruhu, systém mŕtveho uhla, asistent brzdenia, Bluetooth a záložnú kameru.

Hyundai Ioniq Electric

Hyundai Ioniq Electric

MSRP $33,045

Ioniq EV je 5-sedačkový hatchback, ktorý vám poskytne skvelú hodnotu, užívateľsky prívetivú technológiu a dojazd 170 míľ. Veľký, izbový interiér má 10,25-palcovú dotykovú obrazovku. Bezpečnostná technika ponúka adaptívny tempomat, varovanie pred kolíziou dopredu, asistent udržiavania v jazdnom pruhu a systém mŕtveho uhla. Nájdete tu aj štandardné predné vyhrievané sedadlá, Android Auto a Apple Car Play.

Chevrolet Bolt

Chevrolet Bolt

MSRP $36,620

Rýchla a zábavná jazda s bleskom vás zavedie ďalej ako kedykoľvek predtým s dosahom 400 km. Obsahuje Wi-Fi pripojenie na internet v aute, ako aj Apple CarPlay, Android Auto a asistenta brzdenia. Bolt získal päťhviezdičkové hodnotenie NHTSA pre celkové skóre vozidla aj bezpečnosť. Navyše, Chevy ponúka špeciálne stimuly, aby vám ušetril $9,133 pod MSRP.

Hyundai Kona SUV

MSRP $37,190

Kona je 5-sedačkové all-electric SUV s dojazdom 258 míľ. Množstvo technologických a bezpečnostných funkcií vrátane varovania pred kolíziou dopredu, asistenta udržiavania v jazdnom pruhu, predných vyhrievaných sedadiel, systému mŕtveho uhla, Apple CarPlay a Android Auto. Všestrannosť SUV s inováciou technologického inteligentného EV.

Tesla Model 3

MSRP $37,990

Jediná Tesla v našej najlepšej zostave, Standard Range Model 3 ponúka veľa za peniaze. Nájdete tu pôsobivú technológiu a luxus, navyše je to naozaj rýchle (nula až 60 mph za 3,1 sekundy). Maximálny dojazd batérie na nabitie je 400 km. Interiérové a exteriérové aktualizácie pre rok 2021 zahŕňajú elegantný vzhľad a funkčnejší interiér s prepracovanou stredovú konzolou a dodatočným USB portom.

Kia Niro EV

MSRP $39,090

Toto izbový crossover SUV Kia je zábavný na jazdu a dostane 400 km za poplatok.

Niro obsahuje UVO link, ktorý synchronizuje vašu Kia so smartfónom pre plány nabíjania, vzdialené príkazy a nájdenie nabíjacích staníc. K dispozícii s inteligentným tempomatom, diaľkový ovládač a ďalšie.

Volkswagen ID4

MSRP $39,995

Tento inteligentný a rýchly EV zvláda ako VW Golf GTI v kompaktnom suv telese s dojazdom 250 míľ. Splatné v polovici roka 2021, môžete si ho rezervovať teraz. Zahŕňa 64,2 kubických stôp nákladného priestoru pri sklopení zadných sedadiel. Navyše, I.Q. Drive poloautonómne schopnosti a pokročilé ovládače pomáhajú technológie.

Ford Mustang Mach-E

MSRP $42,895

Tento ohromujúci crossover SUV má dosah 300 míľ a verzia GT sa pohybuje od nuly do 60 mph za 3,5 sekundy. Obsahuje technológiu Ford Sync 4-A, ktorá umožňuje vodičom prispôsobiť a prispôsobiť si zážitok z jazdy. Systém sa môže naučiť vaše rutiny, zapamätať si dochádzanie, aktualizovať vás v premávke, zapamätať si viacero osobných profilov a ďalšie.

About adminCarsgist

arsgist je jediný rodený Slovack, ktorý píše auto blog, ktorý založil Miroslav James z češtine so sídlom v Londýne. Cargist prišiel zostať a pokračovať s cieľom duše slúžiť slovack hovoriacim domorodcom.

View all posts by adminCarsgist →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *