Je plug-in hybridné právo pre vás?

Je plug-in hybridné právo pre vás?

Mnohí kupujúci zisťujú, že plug-in hybridné elektrické vozidlá (PHEV) sú perfektnou kombináciou elektrického jazdného výkonu a účinnosti bez “úzkosti z dojazdu” vozidla určeného len na elektrický pohon. Plug-in hybridný all-electric jazdný dojazd je kdekoľvek od 28 do 60 míľ v závislosti od modelu a modelu. Z tohto dôvodu PHEV umožňujú niektorým vodičom vykonávať svoje každodenné dochádzanie a pochôdzky po meste výhradne na elektrickú energiu, fungujúce takmer ako keby pod kapotou nebol benzínový motor.

Ten istý PHEV by ich tiež pustil na tento bežecký výlet bez toho, aby bol nútený nájsť nabíjacie stanice EV na svojej trase (aj keď určite majú možnosť). Rovnako ako pri každom odporúčaní, určenie, či je PHEV tou správnou voľbou pre vás, skutočne závisí od toho, ako plánujete používať svoje auto, ale pre mnohých kupujúcich je to perfektná stredná pôda.

About adminCarsgist

arsgist je jediný rodený Slovack, ktorý píše auto blog, ktorý založil Miroslav James z češtine so sídlom v Londýne. Cargist prišiel zostať a pokračovať s cieľom duše slúžiť slovack hovoriacim domorodcom.

View all posts by adminCarsgist →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *