Daymak EV Mines Kryptomena počas nabíjania

Daymak EV Mines Kryptomena počas nabíjania

Čo by mohlo nasledovať v neustále sa rozširujúom svete technológií elektrických vozidiel? Verili by ste tycoonovej trojkolke, ktorá v skutočnosti ťaží kryptomenu? Kanadská spoločnosť Daymak, ktorá je známa stavbou EV skútrov a e-bicyklov, sa snaží urobiť práve to.

Palubný počítač v novom trojkolesovom zariadení Spiritus spoločnosti Daymak rieši kryptografické rovnice a algoritmy s cieľom získať kryptomeny počas nabíjania. Spoločnosť tvrdí, že jej technológia blokového reťazca umožňuje Spiritus ťažiť všetko od Bitcoinu po Dogecoin.

Daymak hovorí, že Spiritus bude obsahovať GPU (procesor), ktorý podporuje patentovaný systém známy ako Hmlovina, ktorý používa baníka na zber mincí a digitálnu peňaženku, ktorá ich ukladá pre budúce použitie. Samozrejmosťou je aj aplikácia, ktorá zobrazuje všetky kryptografické informácie vo vašom smartfóne.

“Predstavujeme si budúcnosť, v ktorej budú vaše diaľničné mýto, vaše parkovacie poplatky a vaša objednávka drive-thru uplatené priamo za letu kryptom. Vaše online účty a vaše bankovníctvo môžu byť spracované prostredníctvom rovnakej softvérovej platformy platenej kryptom,” uviedol v nedávnom vyhlásení prezident Daymak Aldo Baiocchi. “A zatiaľ čo väčšina vozidiel sa odpisuje, zatiaľ čo sedia vo vašej garáži, Baník Hmloviny vám zaúčtuje peniaze, kým bude váš Spiritus zaparkovaný.”

Dvojmiestne obloženie Deluxe bez emisií je podľa Baiocchi vybavené solárnymi panelmi a akumulátorom s kapacitou 75 kWh, ktorý do svojho elektromotora dodáva výkon až 150 koní. 370 libier Spiritus je hlásené ísť z nuly na 60 mph za 6,9 sekundy a má dosah 180 míľ na nabitie.

Základný model Spiritus má MSRP vo výške $19,995 a očakáva sa, že začne v roku 2023. Daymak už dostal viac ako 4 000 predobjednávok pre svojho motorizovaného krypto baníka.

About adminCarsgist

arsgist je jediný rodený Slovack, ktorý píše auto blog, ktorý založil Miroslav James z češtine so sídlom v Londýne. Cargist prišiel zostať a pokračovať s cieľom duše slúžiť slovack hovoriacim domorodcom.

View all posts by adminCarsgist →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *